Fraszka

28 lutego 2010

Lekki rajd na orientację

Myślibórz, Kraina Wygasłych Wulkanów

To jest archiwum z roku 2010.
Aktualna strona rajdu:fraszka.artemis.wroclaw.pl

O rajdzie

Wiadomości
Forum
Regulamin

Lista zgłoszeń

Jak dojechać

Plakat

Mapa i trasy
TrekBuddy

 WYNIKI 

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 133 uczestników

 
TRASA ŁĄCZONA - Z KOPYTA + Z BLATU   : :   22 PK, 53 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas
1MariuszPlesińskiUKS Gwiazdeczki ŚwiętoszówŚwiętoszów10:0014:394:39
 
TRASA ŁĄCZONA - Z BUTA + Z BLATU   : :   19 PK, 48 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas
1Kornel JaskułaMod-X Adventure TeamWichrów10:0013:463:46
2PiotrDicukWrocław10:0015:445:44
2JakubŁukasikLubnów10:0015:445:44
2Kinga Łukasik10:0015:445:44
 
TRASA PIESZA - Z BUTA   : :   9 PK, 12 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas
1Kornel JaskułaMod-X Adventure TeamWichrów10:0011:211:21
2Wacław JaskułaMod-X Adventure TeamWichrów10:0012:072:07
2ArturZiemińskiMod-X Adventure TeamKąty Wrocławskie10:0012:072:07
4MateuszGąsiorTwardogóra10:0012:132:13
4PawełGłowaczTwardogóra10:0012:132:13
6WeronikaCychTwardogóra10:0012:142:14
6MajaOlszańskaTwardogóra10:0012:142:14
8PawełPosłusznyAWF-Wrocław/ indywidualnieWrocław11:0013:312:31
9SławomirFirlejKS ArtemisWrocław10:0012:472:47
9MonikaLichwa-FirlejKS ArtemisWrocław10:0012:472:47
11BeataWiśniewskaWrocław [trasa spacerowa]Wrocław10:0013:093:09
12PiotrDicukWrocław12:1415:443:30
12Kinga Łukasik12:1415:443:30
12JakubŁukasikLubnów12:1415:443:30
15Katarzyna NowakBobki DwaWrocław10:0913:523:43
15ŁukaszNowakBobki DwaWrocław10:0913:523:43
17Kasia + BagiraAntoszbikestats.pl / BagIru TeamWrocław10:0013:513:51
17BłażejŁyjakbikestats.plWrocław10:0013:513:51
17Piotr NawrotekBikestats.plWrocław10:0013:513:51
17DariuszSmazaWKB Piast WrocławWrocław10:0013:513:51
17MichałSmazaEmenemsyWrocław10:0013:513:51
22LauraTarkowskaEkipa TeamWrocław10:0014:044:04
22ŁukaszMielnikEkipa TeamNysa10:0014:044:04
22RadosławOrszewskiKS ArtemisWrocław10:0014:044:04
25RóżaSpiliszewskaKS Artemis / LeniwceWrocław10:0014:244:24
25PiotrSpiliszewskiKS Artemis / LeniwceWrocław10:0014:244:24
27KasiaCiesiółkaWrocław10:0014:254:25
27MagdalenaCiesiółkaKS ArtemisWrocław10:0014:254:25
27AgnieszkaCychTwardogóra10:0014:254:25
30KrzysztofNiebylskipewnie kiedyś KS ArtemisLubin10:0014:354:35
30TomaszNiebylskiKS ArtemisLubin10:0014:354:35
32DominikaBlewSTCSA10:0014:434:43
32JanBlewSTCSA10:0014:434:43
32Jan JuniorBlewSTCSA10:0014:434:43
35MałgorzataBoniakowskaLeciwe sprężynyWrocław10:0014:574:57
35MartaIgnasiak10:0014:574:57
35MichałKrawczyk10:0014:574:57
35PiotrOsiadłyLeciwe sprężynyWrocław10:0014:574:57
35MichałPulikLeciwe sprężynyWrocław10:0014:574:57
40MatyldaCackowskaNinja Team [+PK 14, 15]Jelenia Góra10:0015:005:00
40NataliaOrnalNinja Team [+PK 14, 15]Jelenia Góra10:0015:005:00
40DawidWiewiórskiNinja Team [+PK 14, 15]Jelenia Góra10:0015:005:00
43MarcinGierachaSamJakPalecWrocław10:0015:045:04
43JerzySrokaWrocław10:0015:045:04
43ZuzannaSroka10:0015:045:04
43AgataŚlusarczyk-Sroka10:0015:045:04
47KrzysztofRodzewiczRodzynkiWrocław10:0015:115:11
47MałgorzataRodzewiczRodzynki [9. urodziny - sto lat!]Wrocław10:0015:115:11
49AnnaRodzewiczRodzynkiWrocław10:0015:155:15
49GrzegorzRodzewiczRodzynkiWrocław10:0015:155:15
51BarbaraPydoRysiek's TeamWrocław10:0015:165:16
51DanielPydoRysiek's TeamWrocław10:0015:165:16
51OlaPydoRysiek's TeamWrocław10:0015:165:16
51RyszardPydoKS ArtemisWrocław10:0015:165:16
55BeataHaratymBagIru TeamWrocław10:0015:255:25
55JadwigaHaratymBagIru TeamWrocław10:0015:255:25
55AnnaWojakowskaKTK ReworWrocław10:0015:255:25
55JuliaWojakowskaKTK ReworWrocław10:0015:255:25
55RobertWojakowskiKTK ReworWrocław10:0015:255:25
60SławomirSolkaKS Burza WrocławWrocław10:0015:265:26
61JacekGdulaKS ArtemisWrocław10:0015:275:27
61MichałWłodarczykKS ArtemisWrocław10:0015:275:27
63KrzysztofĆwikBagIru TeamWrocław10:0015:285:28
63AgataHawranekBagIru TeamWrocław10:0015:285:28
65MariuszKorgaKapiszonyWrocław10:0015:435:43
65AdrianMuchaKapiszonyWrocław10:0015:435:43
67BogusławCzernewcankt.wroclaw.plWrocław10:0015:455:45
67KrystynaTanecka-Bonertkt.wroclaw.plWrocław10:0015:455:45
69ArturHurijKapiszonyWrocław10:0015:465:46
 
TRASA PIESZA - Z KOPYTA   : :   12 PK, 17 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas
1PiotrCychTwardy GórzaninTwardogóra10:0011:391:39
2SebastianCiesiółkaKS Artemis / SX Sport Freeride TeamWrocław10:0012:112:11
2MariuszPlesińskiUKS Gwiazdeczki ŚwiętoszówŚwiętoszów10:0012:112:11
4AndrzejSkoniecznyUltra PIASTWrocław10:0012:172:17
5KrzysztofWrzesińskiWrocław10:0012:212:21
6KrzysztofDziądziakTowarzystwo MatematyczneSiedlce10:0012:252:25
7Inga WyroślakBerlin-Moskau Racing TeamBerlin10:0012:262:26
7MaciekMoskwaBerlin-Moskau Racing TeamSosnowiec10:0012:262:26
9SylwesterWiśniewskiWrocławWrocław10:0012:322:32
10MichałKłodowskiPioTREKowa składankaWrocław10:0012:332:33
10PiotrWieczorekPioTREKowa składankaWrocław10:0012:332:33
12DanielPilecki-SilvaSX Sport Freeride TeamSmolec10:0012:362:36
13MichałAntoszintele.pl teamWrocław10:0012:442:44
13PiotrSpławskiintele.pl teamWrocław10:0012:442:44
15Magdalena DudkiewiczZ Innej Bajki...Wrocław10:0013:083:08
15BartoszIdczakwww.inkdividual.comWrocław10:0013:083:08
17MarekSmolarzBobry & BorsukiMilicz10:0013:093:09
18BartłomiejGottfriedTowarzystwo Matematyczne10:0013:103:10
19ŁukaszDziądziakTowarzystwo Matematyczne10:0013:203:20
19LeszekGottfriedTowarzystwo Matematyczne10:0013:203:20
21DariuszDrankowskiSDDH "Czarna Trzynastka"Brzeg10:0013:303:30
21MateuszMagieraSDDH "Czarna Trzynastka"Brzeg10:0013:303:30
21WojciechNizioSDDH "Czarna Trzynastka"Brzeg10:0013:303:30
21JakubSychlaSDDH "Czarna Trzynastka"Brzeg10:0013:303:30
25RobertPrzytułaWrocław10:0013:473:47
26RobertPodsiadłyKS ArtemisWrocław10:0014:274:27
26AndrzejSzcześniakKS ArtemisWrocław10:0014:274:27
28ArturDawidowiczKompania BraciJelcz-Laskowice10:0015:105:10
28MichałGorczyńskiKompania BraciJelcz-Laskowice10:0015:105:10
28WojciechSkowrońskiKompania BraciJelcz-Laskowice10:0015:105:10
28PiotrZiółkowskiKompania BraciJelcz-Laskowice10:0015:105:10
 
TRASA ROWEROWA - Z BLATU   : :   10 PK, 36 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas
1BartekDworakBajkonurWrocław10:0012:002:00
1TomaszGaździkBajkonurWrocław10:0012:002:00
1MaciejMajchrowskiWrocław10:0012:002:00
4DawidCerekwickiWrocław10:0012:082:08
4RadosławKarlickiKarliki MTB TeamJelenia Góra10:0012:082:08
4AgnieszkaTabaszewska-KarlickaKarliki MTB TeamJelenia Góra10:0012:082:08
4MirosławUrgaczWrocław10:0012:082:08
8PiotrDicukWrocław10:0012:142:14
8JakubŁukasikLubnów10:0012:142:14
8Kinga Łukasik10:0012:142:14
11Kornel JaskułaMod-X Adventure TeamWichrów11:2113:462:25
12MariuszPlesińskiUKS Gwiazdeczki ŚwiętoszówŚwiętoszów12:1114:392:28
13MichałDadełłoMTB Votum Team WrocławLegnica10:0012:362:36
14MichałTetkeWałbrzych10:0012:452:45
15RobertJurczykZawodowa Grupa SqrczWrocław10:0012:472:47
15BartoszOparskiZawodowa Grupa SqrczWrocław10:0012:472:47
17JakubJaszczSputnik [bez PK 2,9]10:0012:572:57
17TomaszWójcikSputnik [bez PK 2,9]10:0012:572:57
19WojtekKruszczyńskiLegnica10:0014:144:14
20MarcinBabijPrzyjaciele Pana GąbkiWrocław10:0014:294:29
20OlekPiekarzPrzyjaciele Pana GąbkiWrocław10:0014:294:29
20RafałVogtPrzyjaciele Pana GąbkiWrocław10:0014:294:29
20MarekZiółkowskiPrzyjaciele Pana GąbkiWrocław10:0014:294:29
20MarzenkaŻukowskaPrzyjaciele Pana GąbkiWrocław10:0014:294:29
25RadekNadarzyńskiSTCSA SobaczeWrocław10:0014:454:45
25WojtekNowakSTCSA SobaczeLegnica10:0014:454:45
25TomekPruszyńskiSTCSA Sobacze10:0014:454:45
25AdamWoźniakSTCSA SobaczeO(b)lesno10:0014:454:45

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 00:57.