Fraszka

27 marca 2011

Lekki rajd na orientację

Ładza, Stobrawski Park Krajobrazowy

To jest archiwum z roku 2011.
Aktualna strona rajdu:fraszka.artemis.wroclaw.pl

O rajdzie

Wiadomości
Forum
Regulamin

Jak dojechać

Plakat

TrekBuddy

 WYNIKI 

2007
2008
2009
2010
2011

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 136 uczestników

 
TRASA ŁĄCZONA - Z BUTA + Z BLATU   : :   28 PK, 56 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1BartoszŚwiderskiBSS WrocławWrocław10:0017:227:22bez r6 i r12
2SylwesterWiśniewskiBurzaWrocław10:4515:304:45bez p1-p10
 
TRASA PIESZA - Z PŁATKA   : :   8 PK, 14 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1RóżaSpiliszewskaKS Artemis / LeniwceWrocław10:2513:593:34
1PiotrSpiliszewskiKS Artemis / LeniwceWrocław10:2513:593:34
3KasiaCiesiółkaTrzy MuszkieterkiWrocław10:2514:053:40
3KingaMijałTrzy MuszkieterkiWrocław10:2514:053:40
3ŁucjaWalijewskaTrzy MuszkieterkiWrocław10:2514:053:40
3AgnieszkaCychEchoTwardogóra10:2514:053:40
3MikołajCychEchoTwardogóra10:2514:053:40
3MaksymilianCychEchoTwardogóra10:2514:053:40
9MagdalenaCiesiółkaKS ArtemisWrocław10:2514:063:41
10JanekBlew juniorWrocław10:2516:035:38
10DominikaBlewWrocław10:2516:035:38
10JanBlewWrocław10:2516:035:38
13AgataŚlusarczyk - SrokaI Tak Będziemy Ostatni...Wrocław10:2515:455:20+4 PK
13Jerzy SrokaI Tak Będziemy Ostatni...Wrocław10:2515:455:20+4 PK
13ZuziaSrokaI Tak Będziemy Ostatni...Wrocław10:2515:455:20+4 PK
16MałgorzataRodzewiczRodzynkiWrocław10:2516:266:01+4 PK
16BarbaraPydoŚnieżnePanteryWrocław10:2516:266:01+4 PK
16RyszardPydoŚnieżnePanteryWrocław10:2516:266:01+4 PK
16OlaPydoŚnieżnePanteryWrocław10:2516:266:01+4 PK
16DanielPydoŚnieżnePanteryWrocław10:2516:266:01+4 PK
16JuliaWojakowskaKTK REWOR WrocławWrocław10:2516:266:01+4 PK
16AlicjaDrelichWrocław10:2516:266:01+4 PK
23BeataDziwulskaKartonikiWrocław10:2516:286:03+4 PK
24JoannaDrelichWrocław10:2516:306:05+4 PK
24RobertWojakowskiKTK REWOR WrocławWrocław10:2516:306:05+4 PK
24AnnaWojakowskaKTK REWOR WrocławWrocław10:2516:306:05+4 PK
27AnnaRodzewiczRodzynkiWrocław10:2516:316:06+4 PK
27KrzysztofRodzewiczRodzynkiWrocław10:2516:316:06+4 PK
27GrzegorzRodzewiczRodzynkiWrocław10:2516:316:06+4 PK
30WiolettaRipaWrocław10:2516:346:09+4 PK
30GrzegorzZabawaWrocław10:2516:346:09+4 PK
30TomaszCharatonikKartonikiWroclaw10:2516:346:09+4 PK
30IwonaCharatonikKartonikiWroclaw10:2516:346:09+4 PK
30IdaCharatonikKartonikiWroclaw10:2516:346:09+4 PK
30AmeliaCharatonikKartonikiWroclaw10:2516:346:09+4 PK
36PawełGłowaczEchoTwardogóra10:2512:542:29+10 PK
37WeronikaCychEchoTwardogóra10:2514:364:11+10 PK
37MateuszGąsiorEchoTwardogóra10:2514:364:11+10 PK
37KasiaKuśEchoTwardogóra10:2514:364:11+10 PK
40PiotrCychEchoTwardogóra10:2513:102:45+11 PK
41BarbaraKraszewskaWrocław10:2517:457:20+11 PK
41KrzysztofKraszewskiWrocław10:2517:457:20+11 PK
41GrzegorzKraszewskiWrocław10:2517:457:20+11 PK
41OlgaKraszewskaWrocław10:2517:457:20+11 PK
41AgnieszkaKraszewskaWrocław10:2517:457:20+11 PK
41JanKraszewskiWrocław10:2517:457:20+11 PK
 
TRASA PIESZA - Z BUTA   : :   11 PK, 19 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1BartoszŚwiderskiBSS WrocławWrocław10:0013:053:05
2Dariusz SmazaWKB Piast WrocławWrocław11:2215:133:51
2MaciejSmazaWrocław11:2215:133:51
4FilipKrauseCzernica10:0014:234:23
4JoannaKrauseCzernica10:0014:234:23
4AnnaŁachCzernica10:0014:234:23
4MichałCzernaWrocław10:0014:234:23
4GrzegorzKacprzyńskiŚroda Śląska10:0014:234:23
9TomekNiebylskiGecko Extreme Adventure / ArtemisLubin10:3515:304:55
9MateuszRomaniecLubin10:3515:304:55
9KrzyśNiebylskiGecko Extreme AdventureLubin10:3515:304:55
12ŁukaszNowakWrocław10:0015:015:01
12Katarzyna NowakWrocław10:0015:015:01
12AnnaSkibaWrocław10:0015:015:01
15SebastianRzepaWrocław11:1617:125:56
15MariuszTrzuskolasWrocław11:1617:125:56
17AndrzejMandatNajstarsi TraperzyWrocław10:0017:167:16
17PrzemkaKanarekNajstarsi TraperzyWrocław10:0017:167:16
17AndrzejAlbinNajstarsi TraperzyMiłoszyce10:0017:167:16
20BeataWiśniewskaBurzaWrocław10:0015:525:52bez 4-8
21SylwesterWiśniewskiBurzaWrocław15:0315:300:27bez 1-10
 
TRASA PIESZA - Z KOPYTA   : :   22 PK, 23 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1DanielKrasulakWKS ŚląskWrocław10:0012:352:35
2SebastianCiesiółkaKS ArtemisWrocław10:0013:003:00
3PiotrBerdzikintele.pl teamWrocław10:0013:173:17
3MichalAntoszintele.pl teamWroclaw10:0013:173:17
1DariuszDrankowskiSDDH "Czarna Trzynastka"Brzeg10:0013:183:18
6DominikMirowski10:0013:293:29
6BarbaraSobczyk10:0013:293:29
8WacławJaskułaMOD-X.orgWichrów10:0014:424:42
8WitekNawrotMOD-X.orgGryfów Śląski10:0014:424:42
10AlinaBubelDrużyna SzpikuWrocław10:0015:165:16
10MarcinBubelDrużyna SzpikuWrocław10:0015:165:16
10MarcinŻyteckiHigh FiveWrocław10:0015:165:16
13PiotrBasińskivan PurWrocław10:0015:255:25
13AdriannaSkarbowskaVan Pur10:0015:255:25
13CezaryKlincewiczLeszczeWrocław10:0015:255:25
13KamilŚliwakVan PurLegnica10:0015:255:25
17PiotrŁukaszczukTNGB Team Wrocław10:0015:275:27
17MaciejRadomskiWrocław10:0015:275:27
17Tomasz BernaśTNGB TeamWrocław10:0015:275:27
20MichałGrelaHigh FiveWrocław10:0015:405:40
20DanutaStempniakHigh FiveWrocław10:0015:405:40
20MaciejDziubaHigh FiveWrocław10:0015:405:40
23RobertPrzytułaFan DPMWrocław10:0016:156:15
23MagdalenaWróbel:o)Wrocław10:0016:156:15
25KrzysztofWróbel:o)Wrocław10:0016:166:16
26RobertPodsiadłyArtemis / IM 2010 WrocławWrocław10:0016:226:22
27ŁukaszMielnikEkipa TeamNysa10:0016:556:55
27GrzegorzSułek10:0016:556:55
29PiotrSobczyk10:0017:117:11
29AgnieszkaMirosław10:0017:117:11
31MateuszMusiałowski-Brzeg10:0017:167:16
31AleksandraMańka-Brzeg10:0017:167:16
33AleksandraMącznikMonar WrocławZgierz10:0017:307:30
33ArturDworakowskiMonar WrocławŚwidnica10:0017:307:30
35MartynaPieniążekBłotniste księżniczkiWrocław10:0017:417:41
35KamilaWoźnickaBłotniste księżniczkiWrocław10:0017:417:41
35JolaGórkaBłotniste księżniczkiWrocław10:0017:417:41
38JacekOstańskiWrocław10:0017:427:42
38AleksanderKosterskiWrocław10:0017:427:42
40MałgorzataSozańskain-motion teamWrocław10:0014:584:58bez A
40JacekSozańskiin-motion teamWrocław10:0014:584:58bez A
42ArkadiuszZacharowMonar WrocławBranice10:0017:307:30bez A-B
42MilenaNolbrzakMonar WrocławWarszawa10:0017:307:30bez A-B
44AndrzejBogutaMonar WrocławWrocław10:0017:417:41bez A-B
44RobertWieczorekMonar WrocławWrocław10:0017:417:41bez A-B
46MarcinMireckiMonar WrocławGdańsk10:0017:307:30bez A-B
47MartaWąchalskaPlacki ZiemniaczaneWrocław10:0016:316:311-6, 9, F, I
47Piotr WojkowskiPlacki ZiemniaczaneWrocław10:0016:316:311-6, 9, F, I
 
TRASA ROWEROWA - Z BLATU   : :   17 PK, 37 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1GrzegorzGrabiecbikeway.plWrocław10:0012:562:56
2AndrzejSkoniecznyPaulinumWrocław10:0013:243:24
3DamianKarwotDrużyna Niezwykłych DżentelmenówRybnik10:0013:523:52
3TomaszSikoraLeszczeRybnik10:0013:523:52
5SylwesterWiśniewskiBurzaWrocław10:4515:034:18
6WitoldPiotrowskiWrocław10:0014:424:42
7PiotrDicukWrocław10:0014:554:55
7PawełKolinkaWrocław10:0014:554:55
9WitoldSumisławskiSumikiWrocław10:0014:564:56
9Rafał SumisławskiSumikiWrocław10:0014:564:56
11MariuszPańszczykXSSWrocław10:0015:155:15
11MarekWodzińskiXSSWrocław10:0015:155:15
11OskarFurgaXSSWrocław10:0015:155:15
14KatarzynaMarcinkiewiczWrocław10:0015:505:50
14AndrzejMarcinkiewiczWrocław10:0015:505:50
14MichałMarcinkiewiczWrocław10:0015:505:50
17AgataStawińskaSTCSA SobaczeSieradz10:0016:466:46
17TomekProszewskiSTCSA SobaczeSieradz10:0016:466:46
17RadekNadarzyńskiSTCSA SobaczeSieradz10:0016:466:46
20BartoszŚwiderskiBSS WrocławWrocław13:0517:224:17bez 6 i 12
21PawełProkopowiczONIWrocław10:0013:563:56bez 11-14
22WojtekNowakSTCSA SobaczeSieradz10:3015:475:17bez 4-9
22OlaNowakSTCSA SobaczeSieradz10:3015:475:17bez 4-9

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2012 17:26.