Fraszka

25 marca 2012

Lekki rajd na orientację

Żelazny Most, Kraina Kopalni Nowego Złota

To jest archiwum z roku 2012.
Aktualna strona rajdu:fraszka.artemis.wroclaw.pl

O rajdzie

Wiadomości
Forum
Regulamin

Plakat

TrekBuddy

 WYNIKI 

2007
2008
2009
2010
2011

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 212 uczestników

 
TRASA ŁĄCZONA - Z KOPYTA + Z BLATU   : :   37 PK, 65 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1ArkadiuszJaskułaMOD-X.orgWolimierz10:0015:155:15
1KornelJaskułaMOD-X.orgWichrów10:0015:155:15
 
TRASA ŁĄCZONA - Z PŁATKA + Z BLATU   : :   26 PK, 54 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1SylwesterWiśniewskiBurza WrocławWrocław10:0014:294:29
 
TRASA ROWEROWA - Z BLATU   : :   12 PK, 43 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1ArkadiuszJaskułaMOD-X.orgWolimierz10:0012:212:21
1KornelJaskułaMOD-X.orgWichrów10:0012:212:21
3SylwesterWiśniewskiBurza WrocławWrocław10:0012:362:36
4MichałDaszkiewiczwww.pajacyk.pl10:0012:402:40
5PiotrKozłowskiGondolierzy znad OdryWrocław10:0012:412:41
6JarekWieczorekWieczorek TeamWrocław10:0012:582:58
7MarcinBabij10:0013:103:10
8GrzegorzGrabiecWrocław10:0013:203:20
9SlawomirFirlejindywidualnieWroclaw10:0013:433:43
10JacekHajduk10:0013:483:48
11DarekBłaszczyk10:0013:583:58
12WacławJaskułaMOD-X.org12:4516:443:59
13MichałSumisławskiSumikiWrocław10:0014:024:02
13RafałSumisławskiSumikiWrocław10:0014:024:02
13WitoldSumisławskiSumikiWrocław10:0014:024:02
16JarosławKunickiGondolierzy znad OdryWrocław10:0014:104:10
16RafałPryłowskiGondolierzy znad OdryWrocław10:0014:104:10
16AndrzejTurczynONIBielany Wrocławskie10:0014:104:10
19ŁukaszKordyjakMaruders TeamWrocław10:0014:114:11
20ŁukaszNowakZielona stalóweczkaWrocław10:0014:304:30
20MaciejStawowczykWrocław10:0014:304:30
22RafałSkuzaI Tak Się Zgubimy TEAMWrocław10:0014:374:37
22MałgorzataSornatI Tak Się Zgubimy TEAMWrocław10:0014:374:37
24JacekCzerskink.plWrocław10:0014:434:43
24MariuszPańszczyknk.plWrocław10:0014:434:43
24AdamSowińskink.plWrocław10:0014:434:43
24MarekZiółkowskink.plWrocław10:0014:434:43
28DobromirKorzewskiWłóczymordy10:1515:305:15
28JoannaOwczarzWłóczymordy10:1515:305:15
30ArturMałkiewiczEkipa TEAMKąty Wrocławskie10:3516:305:55
30LauraTarkowskaEkipa TEAMKąty Wrocławskie10:3516:305:55
32PawelMellerEkipa TeamWrocław10:0016:306:30
32ŁukaszMielnikEkipa TeamNysa/Gosciecice10:0016:306:30
32GrzegorzSułekEkipa TEAMWrocław10:0016:306:30
35DominikaWasiakJelenia Góra10:0016:466:46
35RenataWasiakJelenia Góra10:0016:466:46
35ZbigniewWasiakJelenia Góra10:0016:466:46
38AleksandraZiemlańskaWrocław10:0017:087:08
39MarekWodzińskink.plWrocław10:0017:097:09
39MichałWodzińskiWrocław10:0017:097:09
41JuliaGierachaDym Z RuryWrocław10:0016:206:201,2,3,4
41MarcinGierachaDym Z RuryWrocław10:0016:206:201,2,3,4
41IgaSzczepańskaDym Z RuryWrocław10:0016:206:201,2,3,4
41MarcinTobiaszDym Z RuryWrocław10:0016:206:201,2,3,4
41ZosiaTobiaszDym Z RuryWrocław10:0016:206:201,2,3,4
 
TRASA PIESZA - Z BUTA   : :   22 PK, 17 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1AndrzejSkoniecznyTRAILteamWrocław10:0012:102:10
2KazimierzDuraOrientopWrocław10:0012:262:26
2MagdaDuraBala teamWrocław10:0012:262:26
4EmilJasionowskiburza wrocławLubin10:0012:272:27
5WacławJaskułaMOD-X.orgWichrów10:0012:352:35
5ArkadiuszZapotocznySiekierczyn10:0012:352:35
7ZbigniewStrzałkowskiZielone JaryJary10:0014:274:27
8PiotrDicuk10:0014:284:28
8JakubŁukasikZielone JaryJary10:0014:284:28
8MagdalenaŁukasikZielone JaryJary10:0014:284:28
8AgataRemianZielone JaryJary10:0014:284:28
8MałgorzataRemianZielone JaryJary10:0014:284:28
13AndrzejMarcinkiewiczWrocław10:0014:374:37
13KatarzynaMarcinkiewiczWrocław10:0014:374:37
13MichałMarcinkiewiczWrocław10:0014:374:37
16JakubPrusGdziejajestem?Wrocław10:0014:394:39
17ElżbietaNiebylskiGecko Xtrm AdventureLubin10:1014:594:49
17KrzysiekNiebylskiGecko Xtrm AdventureLubin10:1014:594:49
17TomekNiebylskiGecko Xtrm AdventureLubin10:1014:594:49
20MałgorzataBoniakowskaDać kurom wygodę10:0015:455:45
20AleksandraBułgajewskaDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20JoannaCzernyDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20AgnieszkaKsyckaDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20EwelinaMielniczukDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20PiotrOsiadłyDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20AdamPiechowiakDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
20MichałPulikDać kurom wygodęWrocław10:0015:455:45
28AnetaHrechorowiczPiwko i Kiełbaska z płatkaWrocław10:0015:495:49
28MichałLewandowskiPiwko i Kiełbaska z płatkaWrocław10:0015:495:49
28PrzemekLisowskiArtemis / Piwko i Kiełbaska z płatkaWrocław10:0015:495:49
31MarcinSuwalski10:0016:036:03
32PrzemysławaKanarekNajstarsi TraperzyWrocław10:0016:396:39
32AndrzejMandatNajstarsi TraperzyWrocław10:0016:396:39
34ElżbietaRzepkaRzepeczkiWrocław10:0017:007:00
34LeszekRzepkaRzepeczkiWrocław10:0017:007:00
34MartaRzepkaRzepeczkiWrocław10:0017:007:00
34MichałRzepkaRzepeczkiWrocław10:0017:007:00
38EwaKaczmarzykWrocław10:0017:027:02
38GrzegorzKozłowskiSpontan10:0017:027:02
38KrzysztofKozłowskiSpontan10:0017:027:02
38MagdalenaKozłowskiSpontan10:0017:027:02
38AnettaPodleśnaWrocław10:0017:027:02
38TomaszStachowiakSpontanBresalu10:0017:027:02
38MarcinStefaniakPęgów10:0017:027:02
38AgnieszkaTyburcyWrocław10:0017:027:02
38AgnieszkaWrzesińskaWrocław10:0017:027:02
47DawidChlastaChoży Lódzie10:0017:157:15
47MarcinCieplikChoży LódzieOstrów Wlkp.10:0017:157:15
47SzymonGajewski3drombo Chorzy LudzieWrocław10:0017:157:15
47DawidKopydłowskichoży lódzie (3DROMBO)Ostrów wlkp.10:0017:157:15
47KrystianKrzyzaniakchoży ludzieostrow wielkopolski10:0017:157:15
47KamilStodolskichoży lódzieOstrów Wielkopolski10:0017:157:15
53MarekCieślińskisbftPrusice10:2015:235:031-16,19-22
54PiotrŁukaszczukTNGB TeamWrocław10:0016:146:141-8,15-18,23-25
55MałgorzataBalasaWrocław10:0016:186:186-14,17-22
55IwonaJurkiewiczWrocław10:0016:186:186-14,17-22
55KrzysztofLenioPustelnikWrocław10:0016:186:186-14,17-22
55JadwigaWarchoł10:0016:186:186-14,17-22
59KamilaNowakbez pośpiechuWrocław10:0014:294:291-8,14-17
59DawidWojakowskibez pośpiechuWrocław10:0014:294:291-8,14-17
61WojciechZającSmolec10:0016:176:177-10,12-14,17,21,22
62KatarzynaPękalaPingwiny Z MadagaskaruWrocław10:0013:543:5410-14,19-22
62PiotrPękalaPingwiny Z MadagaskaruWrocław10:0013:543:5410-14,19-22
62WojciechPękalaPingwiny Z MadagaskaruWrocław10:0013:543:5410-14,19-22
 
TRASA PIESZA - Z KOPYTA   : :   25 PK, 22 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1SebastianCiesiółkaKS Artemis www.sx-sport.comWrocław10:0012:202:20
2ArkadiuszJaskułaMOD-X.orgWolimierz12:2115:152:54
2KornelJaskułaMOD-X.orgWichrów12:2115:152:54
4DanielŚlimakowskiIM2010 Polska / MOD-X.orgSkawina10:0013:243:24
5MarekKowalski10:0013:373:37
5KamilaNawrocka10:0013:373:37
7MagdalenaFurgaWrocław10:0014:564:56
7MichałGrelaHigh FiveWrocław10:0014:564:56
7DariuszWróbelWrocław10:0014:564:56
7MarcinŻyteckiHigh FiveWrocław10:0014:564:56
11AlinaBubelDrużyna SzpikuWrocław10:0014:574:57
11MarcinBubelDrużyna SzpikuWrocław10:0014:574:57
11MichałBubelKMAAWrocław10:0014:574:57
14EwaFirutaTeam DaytonaWrocław10:0015:105:10
14PawełFirutaTeam DaytonaWrocław10:0015:105:10
14MarcinSobótkaTeam DaytonaWrocław10:0015:105:10
17MarcinKopytWKB Maraton KleczkówWrocław10:0015:275:27
17KrzysztofRaćWKB Maraton KleczkówWrocław10:0015:275:27
19KarolinaBernaśTNGB TeamWrocław10:0016:046:04
19TomekBernaśTNGB TeamWrocław10:0016:046:04
21MaciejCyryngierGdziejajestem?10:0016:076:07
21MaciejKamińskiGdziejajestem?Wrocław10:0016:076:07
23MagdalenaDziewonska10:0016:146:14
23MaciejRadosmki10:0016:146:14
25RobertPrzytułafan DPMWrocław10:0016:176:17
26AgnieszkaBłachut:o)Wołów10:0016:186:18
26KrzysztofWróbel:o)Wrocław10:0016:186:18
26MagdalenaWróbel:o)Wrocław10:0016:186:18
29AleksandraKłodowskaQlockowa SkładankaWrocław10:0016:336:33
29MichałKłodowskiQlockowa SkładankaWrocław10:0016:336:33
29AnnaMalickaQlockowa SkładankaWrocław10:0016:336:33
32AnnaKarasińskaQlockowa SkładankaWrocław10:0016:346:34
32BarbaraPopławskaQlockowa SkładankaWrocław10:0016:346:34
 
TRASA PIESZA - Z PŁATKA   : :   14 PK, 11 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Miejscowość Start Meta Czas Uwagi
1SylwesterWiśniewskiBurza WrocławWrocław12:3614:291:53
2JanuszSkowrońskiOd Skorka10:0012:462:46
3BarbaraBłaszczykOd Skorka10:0012:482:48
3MatiBłaszczykOd Skorka10:0012:482:48
3ZuziaBłaszczykOd Skorka10:0012:482:48
3DominikaHajdukOd Skorka10:0012:482:48
3LidkaHajdukOd Skorka10:0012:482:48
8RóżaSpiliszewskaKS Artemis / LeniwceWrocław10:0013:003:00
8PiotrSpiliszewskiKS Artemis / LeniwceWrocław10:0013:003:00
10MonikaLichwa-Firlej10:0013:043:04
11KrzysztofFiutaCzłowiekiWrocław10:0013:573:57
11OlaFiutaCzłowiekiWrocław10:0013:573:57
11NataliaSkowrońskaCzłowiekiJelcz Laskowice10:0013:573:57
11WojciechSkowrońskiCzłowiekiJelcz Laskowice10:0013:573:57
15KatarzynaCiesiółkaSP76 WrocławWrocław10:0014:144:14
15MagdalenaCiesiółkaKS Artemis www.sx-sport.comWrocław10:0014:144:14
15KingaMijałSP76 WrocławWrocław10:0014:144:14
15ŁucjaWalijewskaSP76 WrocławWrocław10:0014:144:14
19DanielPydoŚnieżne PanteryWrocław10:0014:194:19+ 18-19
19OlaPydoŚnieżne PanteryWrocław10:0014:194:19+ 18-19
19RyszardPydoŚnieżne PanteryWrocław10:0014:194:19+ 18-19
22Kasia + BagiraAntoszBagIru TeamWroc10:0014:204:20
23AgataHawranekBagIru TeamWrocław10:0014:204:20
24JakubNadolny10:0014:214:21
24NatanNadolny10:0014:214:21
26ZuzannaSibińskaWrocław10:0014:234:23+ 18-19
26MaciejSibińskiWrocław10:0014:234:23+ 18-19
26JerzySrokaZielone Kłącza BakłażanówWrocław10:0014:234:23+ 18-19
26ZuziaSrokaZielone Kłącza BakłażanówWrocław10:0014:234:23+ 18-19
26AgataŚlusarczyk-SrokaZielone Kłącza BakłażanówWrocław10:0014:234:23+ 18-19
31JakubDawidowiczBez mamyJelcz Laskowice10:0015:125:12
32IzabelaZiółkowskaBez mamyJelcz-Laskowice10:0015:125:12
32FilipZiółkowskiBez mamyJelcz-Laskowice10:0015:125:12
32PiotrZiółkowskiBez mamyJelcz-Laskowice10:0015:125:12
32TomaszZiółkowskiBez mamyJelcz-Laskowice10:0015:125:12
36AnnaRodzewiczRodzynkiWrocław10:0015:205:20+ 18-19
36MałgorzataRodzewiczRodzynkiWrocław10:0015:205:20+ 18-19
36RobertWojakowskiMyszoskoczkiWrocław10:0015:205:20+ 18-19
39AgnieszkaKraszewskaWrocław10:0015:235:23+ 15-19
39BarbaraKraszewskaWrocław10:0015:235:23+ 15-19
39OlgaKraszewskaWrocław10:0015:235:23+ 15-19
39GrzegorzKraszewskiWrocław10:0015:235:23+ 15-19
39JanKraszewskiWrocław10:0015:235:23+ 15-19
39KrzysztofKraszewskiWrocław10:0015:235:23+ 15-19
45AlicjaDrelichWrocław10:0015:275:27+ 18,19
45JoannaDrelichWrocław10:0015:275:27+ 18,19
47AnnaWojakowskaMyszoskoczkiWrocław10:0015:285:28+ 18-19
47JuliaWojakowskaMyszoskoczkiWrocław10:0015:285:28+ 18-19
49IngaGrzybowskaGrzyby4Wrocław10:0015:295:29+ 18,19
49MateuszGrzybowskiGrzyby4Wrocław10:0015:295:29+ 18,19
49RafałGrzybowskiGrzyby4Wrocław10:0015:295:29+ 18,19
49SzymonGrzybowskiGrzyby4Wrocław10:0015:295:29+ 18,19
53AmeliaCharatonikKartonikiWilkszyn10:0016:366:36+ 15-19
53IdaCharatonikKartonikiWilkszyn10:0016:366:36+ 15-19
53IwonaCharatonikKartonikiWilkszyn10:0016:366:36+ 15-19
53TomekCharatonikKartonikiWilkszyn10:0016:366:36+ 15-19
53BeataDziwulskaKartonikiWroclaw10:0016:366:36+ 15-19
53AgnieszkaJaskulska4+1Wrocław10:0016:366:36+ 15-19
53LiwiaJaskulska4+1Wrocław10:0016:366:36+ 15-19
53MajaJaskulska4+1Wrocław10:0016:366:36+ 15-19
53OskarJaskulski4+1Wrocław10:0016:366:36+ 15-19
62AnnaKaczmarekAmateur Group10:0014:324:321-10,12-14
62LukaszKaczmarekAmateur Group10:0014:324:321-10,12-14
62DorotaZablockaAmateur Group10:0014:324:321-10,12-14
65MelaniaWiśniewskaBurza WrocławWrocław10:0012:392:391-7.
66JuliaBalaBala teamWrocław10:0011:551:556 pk
66RadekBalaBala teamWrocław10:0011:551:556 pk
66TymekBalaBala teamWrocław10:0011:551:556 pk
69GrzegorzRodzewiczRodzynkiWrocław10:0010:410:411,14 o kulach
69KrzysztofRodzewiczRodzynkiWrocław10:0010:410:411,14
71AgnieszkaDrewniakKS ArtemisWrocław10:4013:593:191-8,14
71GabrysiaDrewniakKS ArtemisWrocław10:4013:593:191-8,14
71MichałDrewniakKs ArtemisWrocław10:4013:593:191-8,14
71MarcinDrewniakKs ArtemisWrocław10:4013:593:191-8,14

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 01:15.