Fraszka

22 marca 2015

Lekki rajd na orientację

Trzcińsko, Rudawy Janowickie


O rajdzie

Wiadomości
Forum
Regulamin

Jak dojechać
Nocleg

Mapa i trasy
TrekBuddy

 WYNIKI 

2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 150 uczestników

 
TRASA ŁĄCZONA - Z BLATU + Z KOPYTA   : :   47 PK, 39 km
M. Imię Nazwisko Rok Klub/zespół Miejscowość Start Meta Czas PK
1JarekWieczorek1984Wieczorek TeamWrocław10:1617:207:0447
 
TRASA PIESZA - Z PŁATKA   : :   17 PK, 10,5 km
M. Imię Nazwisko Rok Klub/zespół Miejscowość Start Meta Czas PK
1WacławJaskuła1956x-mod10:1612:472:3117
2AndrzejMarcinkiewicz1971Wrocław10:1613:383:2221
2KatarzynaMarcinkiewicz1973Wrocław10:1613:383:2221
4JuliaBala2004BALA TEAM10:1613:423:2617
4TymekBala2004BALA TEAM10:1613:423:2617
4MagdaDura1971BALA TEAM10:1613:423:2617
7AnnaLipińska1979LipaTeamZłotoryja10:1613:563:4017
7ZuzannaLipińska2003LipaTeamZłotoryja10:1613:563:4017
7JanLipiński1971LipaTeamZłotoryja10:1613:563:4017
7DobrosławaDąbrowska2004Trzech Króli i KrólewnyZłotoryja10:1613:563:4017
7BartłomiejDąbrowski1974Trzech Króli i KrólewnyZłotoryja10:1613:563:4017
7AgnieszkaJakimowicz1975Trzech Króli i KrólewnyZłotoryja10:1613:563:4017
7SławomirJakimowicz1974Trzech Króli i KrólewnyZłotoryja10:1613:563:4017
7WeronikaJakimowicz2001Trzech Króli i KrólewnyZłotoryja10:1613:563:4017
15WitekDubowiecki10:1614:174:0117
15AgnieszkaSawczyńska10:1614:174:0117
17AgataRemian1980Zielone JaryJary10:1614:204:0417
17MałgorzataRemian1982Zielone JaryJary10:1614:204:0417
17JakubŁukasik1980Jary10:1614:204:0417
20AnnaSzawdzin197010:1614:264:1017
21MagdalenaCieszkowska-Kuchta1972KotikiBrzezina10:1614:284:1221
21MariuszKuchta1970KotikiBrzezina10:1614:284:1221
21TomaszKuchta2005KotikiBrzezina10:1614:284:1221
24AgnieszkaOwczarek1976Masters of the FlamastersGajków10:1614:294:1317
24DariuszOwczarek1978Masters of the FlamastersGajków10:1614:294:1317
24KonradOwczarek2004Masters of the FlamastersGajków10:1614:294:1317
27RafałKozłowski1974Spust GajowegoWrocław10:1614:304:1417
27KlaudiaLis1980Spust GajowegoWrocław10:1614:304:1417
29AniaKaczmarek2007Amatorzy10:1614:394:2317
29LukaszKaczmarek1977Amatorzy10:1614:394:2317
29DorotaZablockaAmatorzy10:1614:394:2317
32MatyldaStobrawa198510:1614:524:3618
32MagdalenaSuś198210:1614:524:3618
34MichałKurzyp2006Wrocław10:1615:114:5517
34MirosławKurzyp196910:1615:114:5517
36AnnaRosłaniec1971rosołkiWrocław10:1615:265:1017
36KasiaRosłaniec2005rosołkiWrocław10:1615:265:1017
38AnnaJasztal1975jasztalkiWrocław10:1615:265:1317
38ElżbietaJasztal2005jasztalkiWrocław10:1615:265:1317
38JoannaJasztal2002jasztalkiWrocław10:1615:265:1317
41StanisławKustow2007BraciszkiWrocław10:1615:345:1817
41EduardKustow1973BraciszkiWrocław10:1615:345:1817
41KasiaHanak1978BraciszkiWrocław10:1615:345:1817
44AlexanderRudnicki2007Wrocław10:1615:355:1917
44WitalijRudnicki1974Wrocław10:1615:355:1917
46IngaGrzybowska1971GrzybkiWrocław10:1615:425:2617
46MateuszGrzybowski2006GrzybkiWrocław10:1615:425:2617
46RafałGrzybowski1973Grzybki10:1615:425:2617
46SzymonGrzybowski2001GrzybkiWrocław10:1615:425:2617
46AnnaWojakowska1972KTK Rewor WrocławWrocław10:1615:425:2617
46JuliaWojakowska2001KTK Rewor WrocławWrocław10:1615:425:2617
46RobertWojakowski1968KTK Rewor WrocławWrocław10:1615:425:2617
53ArletaGraf-Jedyńska1978FIAWrocław10:1615:445:2817
53MarcinJedyński1974FIAWrocław10:1615:445:2817
53WitoldJedyński2009FIAWrocław10:1615:445:2817
56DorotaOżóg1976Z mamąMiłoszyce10:1615:475:3118
56MarekOżóg1976Z mamąMiloszyce10:1615:475:3118
56WiktorOżóg2008Z mamąMiłoszyce10:1615:475:3118
59DawidGągała2005Familia GagalaWrocław10:1616:125:5617
59FilipGągała2003Familia GagalaWrocław10:1616:125:5617
59MariuszGągała1974Familia GagalaWrocław10:1616:125:5617
59HannaSarzyńska2006Poszukiwacze zaginionej bazyWrocław10:1616:125:5617
59TomaszSarzyński1974Poszukiwacze zaginionej bazyWrocław10:1616:125:5617
59KarolKrzysztoń1979Pożeracze kilometrówWrocław10:1616:125:5617
59MikołajKrzysztoń2006Pożeracze kilometrówWrocław10:1616:125:5617
66AnnaLazar-Tomaszek1976Wrocław10:1616:135:5719
66KasiaTomaszek2005Wrocław10:1616:135:5719
66SławekTomaszek197610:1616:135:5719
69RodrigoSigwalt10:1616:135:5717
70DorotaJakubowska197710:1616:446:2817
70JustynaKochel200910:1616:446:2817
70KrzysztofKochel197610:1616:446:2817
70MateuszKochel200510:1616:446:2817
 
TRASA PIESZA - Z BUTA   : :   23 PK, 13,5 km
M. Imię Nazwisko Rok Klub/zespół Miejscowość Start Meta Czas PK
1MarekPietrusiński1956KS ArtemisBolesławiec10:1612:282:1223
2AnnaKurzyp1968Wrocław10:1613:142:5823
2StanisławKurzyp2002Wrocław10:1613:142:5823
4AgnieszkaDawidziuk1986Wiśniowy SkładWrocław10:1614:194:0323
4MarcinDemkowski1985Wiśniowy SkładWrocław10:1614:194:0323
6KarolinaBernaś1986BernasieWrocław10:1614:274:1123
6TomaszBernaś1987BernasieWrocław10:1614:274:1123
6KatarzynaDeckoxxxxBernasieWrocław10:1614:274:1123
9AgataKrajewska1979Harcująca z mapąOława10:1615:134:5726
10DanielNiestrzęba1978Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0224
10MiłoszNiestrzęba2006Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0224
12NataliaSkowrońska2003Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0223
12WojciechSkowroński1976Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0223
12JuliaOżóg2002Miłoszyce10:1616:186:0223
15KrzysztofNiebylski10:1616:276:1123
15TomaszNiebylski10:1616:276:1123
15WojtekZając1967Smolec10:1616:276:1123
18AleksandraKonopko1984TorpedyWrocław10:1617:227:0625
18JustynaPater1984TorpedyWrocław10:1617:227:0625
18AnnaPawlak1984Torpedy10:1617:227:0625
21AndrzejMarcinkiewicz1971Wrocław10:1613:383:2221
21KatarzynaMarcinkiewicz1973Wrocław10:1613:383:2221
23MagdalenaCieszkowska-Kuchta1972KotikiBrzezina10:1614:284:1221
23MariuszKuchta1970KotikiBrzezina10:1614:284:1221
23TomaszKuchta2005KotikiBrzezina10:1614:284:1221
26AnnaLazar-Tomaszek1976Wrocław10:1616:135:5719
26KasiaTomaszek2005Wrocław10:1616:135:5719
26SławekTomaszek197610:1616:135:5719
29MatyldaStobrawa198510:1614:524:3618
29MagdalenaSuś198210:1614:524:3618
31DorotaOżóg1976Z mamąMiłoszyce10:1615:475:3118
31MarekOżóg1976Z mamąMiloszyce10:1615:475:3118
31WiktorOżóg2008Z mamąMiłoszyce10:1615:475:3118
 
TRASA PIESZA - Z KOPYTA   : :   28 PK, 15,5 km
M. Imię Nazwisko Rok Klub/zespół Miejscowość Start Meta Czas PK
1MariuszPlesiński197310BKPancŚwiętoszów10:1612:111:5528
2KornelJaskuła1984Team 360stopniWrocław10:1612:432:2728
3MichałKłodowski1979Ql0ck0w4 Skł4d4nk4Wrocław10:1612:542:3828
4KrzysztofSzawdzin196910:1613:343:1828
5DobrosławZinkiewicz1976TS REGLE Szklarska PorębaSzklarska Poręba10:1613:443:2828
6PiotrBąk1978KB LUPUS OleśnicaOleśnica10:1613:473:3128
6MarcinPrzegaliński1988KB LUPUS OleśnicaOleśnica10:1613:473:3128
8KazimierzDura1939WKS ŚląskWrocław10:1614:093:5328
8KrzysztofSkiba1960ZG Polkowice-Sieroszowice10:1614:093:5328
8AnnaZaczyńska1979Lubin10:1614:093:5328
11JoannaDrymel1981DRUMLE2iPIESŚw. Katarzyna10:1614:113:5528
11PiotrDrymel1983DRUMLE2iPIESŚw. Katarzyna10:1614:113:5528
13SzymonDomachowski1981YsiakiŚwięta Katarzyna10:1614:123:5628
14PiotrJarzembiński1983JarzębinkiWrocław10:1614:133:5728
15RobertPrzytuła1974Fan DPMWrocław10:1614:324:1628
16MałgorzataEichler-Fałowska1980Kobiety na MedalWrocław10:1614:384:2228
16WojciechFałowski1980Kobiety na MedalWrocław10:1614:384:2228
18JarekWieczorek1984Wieczorek TeamWrocław12:5017:204:3028
19RobertPodsiadły1959KS ArtemisWrocław10:1614:514:3528
20AlinaBubel1969Wrocław10:1615:235:0728
20MarcinBubel1970Wrocław10:1615:235:0728
20MichałBubel1996Wrocław10:1615:235:0728
23JerzyBaszak1967TRZECH KRÓLI I KRÓLEWNYNowy Kościół10:1615:245:0828
24KatarzynaPachel1986OLAWS - ZŁOTORYJAZŁOTORYJA10:1615:295:1328
24MarcinWilk1985OLAWS - ZŁOTORYJAZŁOTORYJA10:1615:295:1328
26PrzemysławLisowski1987KS Artemis10:3516:376:0228
26AnetaHrechorowicz-Lisowska1982Wrocław10:3516:376:0228
28JoannaGórajewska1980Dolina MuminkówWrocław10:1616:376:2128
28BartoszPrusiewicz1985Dolina MuminkówWrocław10:1616:376:2128
30IzabelaZiółkowska1974Bez mamy.Jelcz-Laskowice10:1616:386:2228
30NataliaZiółkowska1998Bez mamy.Jelcz-Laskowice10:1616:386:2228
30FilipZiółkowski2002Bez mamy.Jelcz-Laskowice10:1616:386:2228
30PiotrZiółkowski1974Bez mamy.Jelcz-Laskowice10:1616:386:2228
30TomaszZiółkowski2007Bez mamy.Jelcz-Laskowice10:1616:386:2228
30TomasStachowiak1982Jarzab Expedition TeamBreslau10:1616:386:2228
30JoannaPapmel1985Wrocław10:1616:386:2228
30MonikaPółrola10:1616:386:2228
38JacekNitkiewicz197310:1616:466:3028
38WojciechOrłowski1975Świdnica10:1616:466:3028
38PiotrSochacki10:1616:466:3028
41MichałWójcik1984GepardWrocław10:1617:207:0428
42AgataKrajewska1979Harcująca z mapąOława10:1615:134:5726
43AleksandraKonopko1984TorpedyWrocław10:1617:227:0625
43JustynaPater1984TorpedyWrocław10:1617:227:0625
43AnnaPawlak1984Torpedy10:1617:227:0625
46DanielNiestrzęba1978Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0224
46MiłoszNiestrzęba2006Z tatąJelcz Laskowice10:1616:186:0224
 
TRASA ROWEROWA - Z BLATU   : :   19 PK, 23,5 km
M. Imię Nazwisko Rok Klub/zespół Miejscowość Start Meta Czas PK
1JarekWieczorek1984Wieczorek TeamWrocław10:1612:302:1419
2DanielPrzychodzeń1977Wrocław10:1613:042:4819
3SylwesterWiśniewski1964indywidualniewrocław10:1613:072:5119
4JacekHajduk1975Bez SkorkaOleśnica10:1613:203:0419
4PiotrDicuk1969Wrocław10:1613:203:0419
6LidiaHajdukBez Skorka10:1613:213:0519
6Dariusz Błaszczyk10:1613:213:0519
8DariaKruczekpocoKrudarki10:3514:374:0219
8DariuszKruczekpocoKrudarki10:3514:374:0219
10MałgorzataSmaś19XXRowerowa Jelenia GóraJelenia Góra10:1614:504:3419
10AndrzejWajs1955Rowerowa Jelenia GóraJelenia Góra10:1614:504:3419
12RenataWasiak197xRowerowa Jelenia GóraJelenia Góra10:1614:514:3519
12ZbigniewWasiak197xRowerowa Jelenia GóraJelenia Góra10:1614:514:3519
14JarekKonieczka1972Ekipa RBWrocław10:1615:225:0619
14ArturMałkiewiczxxxxEkipa RBKątownia10:1615:225:0619
14AnnaPawłowska1979Ekipa RB10:1615:225:0619
14LauraTarkowskazzzzEkipa RBKątownia10:1615:225:0619

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 16:18.